AKCENT – Szkoła Językowa Konin

Szkoła Językowa AKCENT działa na rynku Konińskim od 1998 roku.

Od początku istnienia naszej szkoły towarzyszy nam dbałość o zadowolenie naszych klientów oraz jak najwyższą jakość kursów językowych. Zatrudniamy wykwalifikowanych i doświadczonych lektorów, zapewniamy wysoki standard dydaktyczny zajęć.

Jako pierwsi w Koninie uczyliśmy języka angielskiego i niemieckiego Metodą Bezpośrednią, przez kilka lat był to Callan, obecnie pracujemy na nowocześniejszych podręcznikach Direct Language Lab. Dzięki metodzie bezpośredniej nasi słuchacze szybko uczą się mówić i myśleć w obcym języku!

W naszej ofercie znajdziecie Państwo kursy językowe dla dzieci i młodzieżykursy dla dorosłych,  kursy online, kursy dla obcokrajowców, we współpracy z ARR (Agencja Rozwoju Regionalnego Konin) realizujemy kursy z dofinansowaniem z BUR (Baza Usług Rozwojpwych)

Oferujemy również kursy specjalistyczne typu – Let’s talk business, kursy maturalne, kursy językowe przygotowujące do egzaminu 8-klasistów , kursy przygotowujące do egzaminów: FCE, CAE, CPE, IELTS.

Oferujemy zajęcia w małych grupach, indywidualne oraz kursy dla firm.

W trosce o lepsze efekty Szkoła Językowa Akcent poszerzyła swoją ofertę o dostęp do platformy internetowej, która wspomaga tradycyjne procesy nauczania za pomocą technik komputerowych (nauka angielskiego online).

W przeszłości nasze kursy prowadzone były metodą bezpośrednią Callan, obecnie pracujemy na nowocześniejszej metodzie bezpośredniej Direct Language Lab. Metoda ta zmusza słuchacza do natychmiastowej reakcji językowej w sytuacjach zbliżonych do życia codziennego. Prowadzimy kursy zarówno na poziomie podstawowym, jak i zaawansowanym, uzupełniając program podręcznika dodatkowymi materiałami ze słownictwa, słuchania itd.