Angielski dla dzieci i młodzieży Konin

Ośrodek Nauki Języków Obcych AKCENT Konin na kursy metodą bezpośrednią języka angielskiego i niemieckiego zaprasza młodzież i dzieci od 7 roku życia.
 
Zajęcia trwają po 50 minut, 2 godziny w tygodniu w systemie 1 x 2h.
 
W zależności od grupy, zajęcia odbywają się w:
 
Pon, Wt, Śr, Czw, Pt od godziny 16.00 do 18.00 oraz 18.00-20.00
Soboty 10.00 do 12.00 oraz 12.00 do 14.00 
 
Koszt zajęć to 165zł/miesiąc (8 godzin)
 
Do grup dołączać można przez cały rok! Nie trzeba czekać do września. 
 

W grupach wiekowych dzieci i młodzieży realizujemy zestawy testów sprawdzających wiedzę gramatyczną i przygotowujących do testów ósmoklasistów.

 

Szkoła Językowa AKCENT w Koninie preferuje prowadzenie zajęć w naszej siedzibie, pomimo tego iż prowadzenie zajęć w szkole dziecka jest niewątpliwie wygodne zarówno dla dziecka jak i rodzica, nasze rozwiązanie ma większe zalety.

 

Największą z nich jest duży wybór grup. Zawsze staramy się dopasować grupę do językowego poziomu dziecka a nie tylko do jego wieku! W ten sposób dzieci mają zapewniany rozwój a, nie powtarzanie tego materiału lub wręcz cofanie się w nauce!

 

Kolejną niewątpliwą zaletą jest fakt czuwania zarówno nad dziećmi jak i lektorami! Jeżeli odnotujemy niepokojące sygnały dotyczące dziecka, sami kontaktujemy się z rodzicami. Aby dowiedzieć się czegoś więcej na temat postępów dziecka, jego zachowania, tego czy przychodzi przygotowane na zajęcia, wystarczy do nas zadzwonić. Względem lektorów zaś mamy zawsze pewność że prowadzą oni zajęcia zgodnie z założeniami szkoły i przerabiają cały materiał. 

 

Dzieci to najbardziej wymagająca grupa słuchaczy. Aby sprostać ich oczekiwaniom  i potrzebom  opracowaliśmy specjalną metodę pracy. Łączymy metodę bezpośrednią z metodą tradycyjną wzbogacając zajęcia o liczne konkursy i zabawy psychoruchowe będące dla dzieci dodatkową motywacją. W naszej szkole językowej AKCENT Konin, uczymy dzieci przede wszystkim mówić i myśleć po angielsku czy niemiecku lecz nie zaniedbujemy przy tym gramatyki pisania ani czytania! 

 

Nowy materiał wprowadzany jest za pomocą łączenia obrazu i dźwięku. Wykorzystane techniki służą intensywnej nauce i szybkiemu zapamiętywaniu. Łącząc naukę z zabawą pamiętamy, że to właśnie nauka jest naszym celem nadrzędnym a zadanie jakie mamy do spełnienia to przemycenie elementów gramatyki sprytnie kamuflując ją pod postacią przyjemnej zabawy. 

 

Dynamicznie prowadzone zajęcia nie pozwalają popaść w nudę. A specjalnie opracowany system powtórek gwarantuje zapamiętanie materiału.

 

Dodatkową pomocą dydaktyczną jest Platforma Internetowa do nauki języka angielskiego, więcej na ten temat znajdziesz TU