Kurs i nauka angielskiego Konin

Szkoły Językowa Akcent jako pierwsze w Koninie uczyła języka angielskiego i niemieckiego Metodą Bezpośrednią Callan, stale ją udoskonalając i rozbudowując o dodatkowe zajęcia gramatyczne. 
 
Dzisiaj nasza oferta obejmuje kursy prowadzone nowszą Metodą Bezpośrednią na książkach Direct Method for English oraz kursy języka niemieckiego Direktes Deutsch (obecnie Direct Language Lab) opracowane przez lektorów z kilkunastoletnim doświadczeniem w nauczaniu tych języków. Dzięki metodzie  bezpośredniej szybko nauczysz się mówić i myśleć w obcym języku! Ta nowoczesna metoda w odróżnieniu od starej oferuje aktualne i praktyczne słownictwo, znacznie przystępniej przekazywany i szerszy materiał gramatyczny (dodatkowe ćwiczenia), ciekawe pytania w naturalnej, konwersacyjnej angielszczyźnie czy języku niemieckim.
 
Metoda bezpośrednia wspomagana jest przez specjalną platformę internetową, gdzie możliwa jest dodatkowa nauka angielskiego online.

Biorąc pod uwagę obecne zapotrzebowanie na kontakt z żywym, codziennym językiem, poszerzamy materiał podstawowy o scenki z życia codziennego związane z pracą, podróżami, kontaktami z obcokrajowcami itp. (konwersacje, materiały do słuchania, lekcje interaktywne z projektorem).

W naszej Szkole Językowej w Koninie, słuchacze zapoznają się również z transkrypcją fonetyczną słownictwa, co umożliwia późniejszą samodzielną naukę i korzystanie ze słowników.