Angielski i niemiecki dla dorosłych Konin

Kursy angielskiego i niemieckiego dla dorosłych to 50 minutowe zajęcia, 4 godziny w tygodniu w systemie 2 x 2 lub 1 x 4.
 
W zależności od grupy, zajęcia odbywają się w:
 
Pon i Śr – 17.00 do 18.50 lub 19.00 do 20.50 
Wt i Czw – 17.00 do 18.50 lub 19.00 do 20.50
Soboty – 8.00 do 12.00
 
Koszt zajęć dla dorosłych to 14zł/h
 
Do grup dołączać można przez cały rok! Nie trzeba czekać do września.
 
Kursy dla dorosłych prowadzone są metodą bezpośrednią która skraca czas nauczania języka, czyniąc jego opanowanie możliwym i łatwym dla każdego.

Metoda bezpośrednia stosowana jest przez setki szkół na całym świecie jako skuteczny, przemyślany i sprawdzony w praktyce sposób nauczania języka angielskiego i niemieckiego, polegający na intensywnej pracy podczas zajęć. Kurs językowy w Koninie, prowadzony metodą Direct obejmuje 12 poziomów.

Jest to intensywna nauka pisania, czytania ale przede wszystkim mówienia i myślenia w danym języku! Kurs obejmuje 4000 słów + gruntownie zrealizowaną gramatykę. Po zakończeniu ostatniego poziomu słuchacze mogą rozpocząć kurs przygotowawczy do egzaminu FCE.

Metoda bezpośrednia jest odpowiednia dla wszystkich, niezależnie od poziomu zaawansowania, celu nauki i indywidualnych uzdolnień.

Dynamiczne tempo pracy pozwala pokonać nudę i dekoncentrację, a nowo opracowany system powtórek (według metody tradycyjnej) uwzględniający materiały gramatyczne, sytuacyjne i inne, pomaga w trwałym zapamiętaniu materiału.
Ta metoda nauki już od pierwszych zajęć rozwija zdolności mówienia i rozumienia, ćwiczy automatyzm odpowiedzi i zmusza do wczesnego rozpoczęcia myślenia w języku obcym.

Dynamicznie prowadzone zajęcia powodują, że każdy słuchacz jest zmuszony do słuchania i mówienia przez całą lekcję. Jest rzeczą niemożliwą, aby słuchacz uczący się metodą bezpośrednią był obecny w klasie i nie uczył się. Nauczyciel nieustannie zadaje pytania, a uczestnicy przez cały czas na nie odpowiadają, nie mając czasu na tłumaczenie w myślach każdego zdania, co z czasem wyrabia zdolność myślenia w uczonym się języku.
 
Program podręcznika lektorzy uzupełniają o materiały do słuchania, ćwiczenia gramatyczne oraz dialogi sytuacyjne. Na życzenie grupy możliwe jest również wprowadzenie do programu elementów języka specjalistycznego lub szczególne skupienie się na konkretnym aspekcie języka (konwersacje).

Cena podręcznika obejmuje płytę w formacie mp3 z nagranymi słówkami, pytaniami i odpowiedziami, a także dyktandami.
 
Dodatkową pomocą dydaktyczną jest Platforma Internetowa do nauki języka angielskiego, więcej na ten temat znajdziesz TU