Dlaczego podręczniki Direct Method For English

Stosowane wiele lat jedyne dostępne podręczniki do nauczania metodą bezpośrednią - Metodą Callana stawały się z czasem coraz bardziej nieaktualne i odbiegające od potrzeb i oczekiwań tak studentów jak i nauczycieli języka angielskiego.

Od kilku lat mamy możliwość korzystania z podręczników nowoczesnych, żywych, na bieżąco aktualizowanych i wzbogacanych o nowe treści, nowe ćwiczenia - uwzględniające te wszystkie potrzeby.


Podręczniki Direct Method For English to:
 
- praktyczne, bogatsze i bardziej zaawansowane słownictwo

- wiele nowych, interesujących pytań w naturalnej, współczesnej angielszczyźnie

- nowa grafika, w tym ilustracje

- liczne ćwiczenia gramatyczne

- sekcje komunikacyjne z dialogami i tekstami

- platforma internetowa łącząca zalety pracy w klasie z nauczycielem i samodzielnej pracy w domu


Z przyjemnością informujemy że od września 2011 roku z nowymi grupami rozpoczęliśmy naukę z nowoczesnych podręczników do nauki bezpośredniej DIREKTES DEUTSCH. 

Podobnie jak w przypadku języka angielskiego, w nauczaniu języka niemieckiego wykorzystujemy metodę bezpośrednią. Jest ona swego rodzaju programem: „bezpośredniość” zakłada, że nacisk jest położony na żywy język, stosowany w naturalnych sytuacjach komunikacyjnych.

Dobór słownictwa nie jest przypadkowy. Korzysta się tu z doświadczeń i publikacji Instytutu  im. Goethego: jest to materiał gramatyczny i słownikowy niezbędny do osiągnięcia poziomu egzaminu Zertifikat Deutsch. Celowym zabiegiem jest rozszerzenie  słownictwa o pojęcia potrzebne przy korzystaniu z komputerów, Internetu oraz telefonów komórkowych. 

W tej metodzie materiał wprowadzany jest poprzez dialog, prezentowany w kontekście sytuacyjnym, możliwie najbardziej naturalnym. Mając na uwadze  specyfikę języka niemieckiego (duża ilość złożeń), metoda bezpośrednia przewiduje wielokrotne powtarzanie pewnych struktur w różnych kontekstach, aby ułatwić ich opanowanie. Materiał gramatyczny z kolei wprowadzany jest metodą tradycyjną.
 

Dlaczego warto uczyć sie z nami?

Jak się zapisać do naszej szkoły?

Jak się uczyć języka?

Dlaczego warto uczyć sie z nami? Jak się zapisać do naszej szkoły? Jak się uczyć języka?

tel.: 063 249-16-51/785-118-851
email: biuro@akcent.konin.pl

Ośrodek Nauki Języków Obcych AKCENT
ul. Chopina 21b, 62-510 Konin

W razie problemów z odczytaniem informacji nacisnij na klawiaturze Ctrl i +